Сб. Чер 27th, 2026
Голова Відділення НОК Вадим Бебко нагороджує Анну Ніжнікову на сесії міськради Кропивницького за історичне досягнення ліцею Арт Плюс.Голова Відділення НОК Вадим Бебко нагороджує Анну Ніжнікову на сесії міськради Кропивницького

Сьогодні на засіданні сесії міської ради Кропивницького офіційно відзначили неймовірне досягнення місцевих ліцеїстів.

Уперше в історії незалежної України юні спортсмени міста увійшли до трійки найкращих у країні!

З 28 по 31 травня курортний Трускавець перетворився на арену запеклих дитячих змагань. Національний олімпійський комітет України зібрав 26 найсильніших команд з усіх куточків держави на масштабний проєкт «Швидше, вище, сильніше – разом!».

Кіровоградщину на цьому святі спорту представляли учні комунального закладу «Ліцей «Арт Плюс» Кропивницької міської ради.

ТОП-3 в Україні: як кувалася перемога

Шлях до «бронзи» вимагав від дітей універсальності, адже програма заходу поєднувала культуру, інтелект та фізичну підготовку:

  • Творчість: яскрава презентація під українську пісню.

  • Інтелект: запекла олімпійська вікторина.

  • Спорт: емоційні змагання з баскетболу, бадмінтону, диск-гольфу та легкоатлетичні естафети.

Кропивницькі ліцеїсти продемонстрували залізну командну взаємодію і вибороли історичне третє місце!

Визнання на рівні міської ради

Сьогодні під час сесії голова Відділення НОК України в Кіровоградській області Вадим Бебко подякував усім, хто стояв за цим тріумфом.

За всебічну підтримку юних таланту та популяризацію олімпійських цінностей, Подякою НОК було нагороджено директорку ліцею «Арт Плюс» Анну Ніжнікову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *