Сьогодні на засіданні сесії міської ради Кропивницького офіційно відзначили неймовірне досягнення місцевих ліцеїстів.
Уперше в історії незалежної України юні спортсмени міста увійшли до трійки найкращих у країні!
З 28 по 31 травня курортний Трускавець перетворився на арену запеклих дитячих змагань. Національний олімпійський комітет України зібрав 26 найсильніших команд з усіх куточків держави на масштабний проєкт «Швидше, вище, сильніше – разом!».
Кіровоградщину на цьому святі спорту представляли учні комунального закладу «Ліцей «Арт Плюс» Кропивницької міської ради.
ТОП-3 в Україні: як кувалася перемога
Шлях до «бронзи» вимагав від дітей універсальності, адже програма заходу поєднувала культуру, інтелект та фізичну підготовку:
-
Творчість: яскрава презентація під українську пісню.
-
Інтелект: запекла олімпійська вікторина.
-
Спорт: емоційні змагання з баскетболу, бадмінтону, диск-гольфу та легкоатлетичні естафети.
Кропивницькі ліцеїсти продемонстрували залізну командну взаємодію і вибороли історичне третє місце!
Визнання на рівні міської ради
Сьогодні під час сесії голова Відділення НОК України в Кіровоградській області Вадим Бебко подякував усім, хто стояв за цим тріумфом.
За всебічну підтримку юних таланту та популяризацію олімпійських цінностей, Подякою НОК було нагороджено директорку ліцею «Арт Плюс» Анну Ніжнікову.

